Google Reklam Verme

En İyi Google Reklam Verme Hizmeti

Google reklam ajans

Google Reklam Verme Nasıl Yapılır?

Sonuç Odaklı Adwords Reklam Verme Çözümleri

Google Reklam Verme Adımları

Web Sitesi Analizi

Google reklamlarına başlamadan önce web sitenizin reklama uygun olup olmadığını tespit etmek için sitenizi derin bir analizden geçiririz.

Rakip Analizi

Rakiplerinizin web sitelerini ve reklamlarını ücretli araçlarımız ile detaylı bir şekilde gözden geçiririz.

Google Reklam Maliyeti Analizi

Reklam hedeflerinizi belirlemeniz ve en etkili reklam yönetimini gerçekleştirmeniz için Google reklamlarının toplam maliyeti ve tıklama başına maliyet (TBM) oranlarını bilmenizi sağlarız.

Google Reklam Hesabı Analizi

Bizi hesabınızda yetkilendirmeniz durumunda Google reklam hesabınızı baştan sona inceleriz.

Kampanya Stratejisi

Hangi kampanyanın size uygun olduğunu bilmiyorsanız hedeflerinizi belirlemeniz konusunda size yardımcı oluruz.

Google Reklam Oluşturma ve Reklam Yönetimi

Google reklamlarınızı en düşük maliyet ve en yüksek performans kazanacağınız şekilde profesyonel bir şekilde oluştururuz. Reklamlarınız deneyimli uzmanlar tarafından yönetilir.

Google Reklam Vermek İçin Neden Bir Ajansa İhtiyacınız Var?

Google’a reklam vermek için Google reklam ajansı ile çalışmaya karar vermek, satışları artırmak ve daha fazla potansiyel müşteri kazanmak için en güçlü reklam verme çözümüdür.

Google Ads Reklam Verme, reklam ajansları tarafından gerçekleştirilen bir hizmettir. Google reklam verme, işletmenizin gelirlerini SEO’ya bağlı kalmadan kısa sürede artırmanızı sağlar.

Google Ads reklamlarınızın istediğiniz ülkede görünmesini sağlayabilir, bölge veya şehir seçimi yapabilirsiniz. Ya da işlemenizi ziyaret etmesi için mağazanıza belirli mesafedeki müşterileri hedefleyerek yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Arama motorundan web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek için Google’ın reklam bölümüne reklam vermek akıllıca ve anlık bir dijital pazarlama hamlesidir. Örneğin telefon ile aranmayı hedefliyorsanız internet satışlarınızı Google’ın arama reklamları ile kolayca artırabilir veya müşterilerinizi rekabetçi arama sonuçlarında görünür kılmak için Google Adwords (Ads) reklam verme tam markanız için gerekli olan bir hizmettir.

Google Adwords reklam verme talebinizin ardından Google reklamları ile ilgilenen hesap uzmanlarımız reklam panelinizin kurulumunu gerçekleştirir ve stratejinizi planlar. Reklamların hazırlanma süreci strateji planlamasından sonra yapılmaktadır. Reklam stratejilerimizi müşterileriniz sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google’da aradıkları anda size ulaşması için geliştiririz.

Google Adwords internet reklamları ile Google arama motorunda rakiplerinizin üstünde yer alabilir il bazlı ve yerel bazda ulusal ve uluslararası markalarla Google reklamları ile rekabet edebilirsiniz. Google Ads’in yeniden pazarlama teknolojisini kullanarak web sitenize gelen ziyaretçilere reklamlarınızı tekrar gösterebilirsiniz. Ziyaretçilerinizin vakit geçirdiği diğer internet sitelerinde de reklamlarınızı gösterebilir ve geri dönüş oranlarını artırabilirsiniz.

Yeniden Pazarlama kampanyalarında, web sitenize ilk defa girmiş kişiler Google’ın reklam ve Analytics sistemi tarafından kayıt altına alınır. Reklamlarınız ile karşılaşan etkileşime geçen veya geçmeyen kişiler reklamınızı bir kez daha gördüğünde marka bilinirliğiniz artar, kararsız müşterilerinizi ürünlerinizi satın alması için teşvik edersiniz.

Google Reklam Verme; İşletmenizi Büyütmek Demektir!

Öncelikle, Google reklam verme talebinizi gerçekleştirirken aylık reklam bütçenizi belirleyerek Google reklamlarınız oluşturulmaktadır. Günlük reklam bütçesi testleri ile reklamlarınız istenen konum ve anahtar kelime aramalarında gösterilmeye başlanır. Reklamınızın tıklanması durumunda veya telefon ile aranmanız halinde tıklama başı maliyet kapsamında (TBM) tutarında bir tıklamanın ücreti Google reklam hesabınızdan düşülür.
Günlük bütçeniz tükendiğinde reklamlarınız otomatik olarak durur ve eğer zaman ayarlaması yapılmış ise ertesi gün planlanan saatler arasında yeniden yayınlanmaya başlar.
Perforjans İle Google reklamı verdiğinizde, Google Ads reklam danışmanlığı hizmetinde aylık bütçenizin %30’unu hizmet bedeli olarak sizden talep ederek şeffaf raporlama ve Google Ads paneli içerisinde çalışmalar gerçekleştirir. Google reklam panelinize istediğiniz zaman sizde panelinize ulaşabilir ve Google reklamlarınızın performansını gözlemleyebilirsiniz.

Google'a Reklam Vermeye Hazır mısınız?

Google reklam ağına Perforjans ile kolay ve hızlı bir şekilde reklam verin. Google reklam verme talebinizi şimdi gönderin.

Müşteri adaylarınız işinizle ilgili anahtar kelimeleri aktif olarak aradıkları zaman Google reklamları ile sitenize rahatlıkla ulaşabilirler.

Google Reklamlarınız ile en hızlı sonuçları elde edin. Google Adwords reklamları, sıradan bir SEO'dan daha çabuk sonuçlar verebilir. Google reklamları ile kıyaslandığında SEO çalışmalarından daha geç sonuç alınabilmektedir.

Google reklamcılığı, diğer geleneksel pazarlama türlerine göre düşük maliyetlidir. En yüksek yatırım getirisine ulaştıran en iyi reklam aracıdır.

Google'a Reklam Ver
Google'a Reklam Vermeye Başlayın
Daha fazla müşteri ve satış ister misiniz?

Sitenizin Google'da üst sırada olmasına yardımcı olabiliriz. Size özel stratejilerimizi öğrenmek için şimdi reklam uzmanınız ile bir görüşme başlatın.