Google reklam hesabınızdan genellikle yetki alırız, hesabınızı düzenler ve yönetiriz. Çoğu zaman size panelinizi görmeniz, kendiniz ödeme yapabilmeniz için yönetici yetkisi verebiliriz.

Bu noktada hesap içerisinde bilinçli veya bilinçsiz yapacağınız tüm değişiklikler kendi sorumluluğunuzdadır. Ayrıca reklam verirken siteniz çalışır durumda olmalı, sorunsuz açılmalı ve telefon numaraları tıklanabilir, mail formları çalışır durumda olmalıdır. Perforjans, web sitesi bazında yaşanan sorunlar nedeniyle eğer web tasarımını Perforjans yapmadıysa herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

Ayrıca, bizim yaptığımız çalışmalara müdahale edilmesi, yanlış uygulamaların sizin tarafınızdan aşırı derecede uygulanması durumunda hizmetinizi sorgusuz sualsiz fesih edebilir, sizden ekstra ücretler talep edebiliriz.

Unutmayın, hesabınızda performans gerekçesi ile yalnızca 1 adet Google Ads Hesap Uzmanı olmalıdır. Eğer, birden fazla Google Ads Hesap Uzmanı ile çalışmayı planlıyorsanız Perforjans Google Reklam Ajansı ile çalışamazsınız.

Uzmana Mesaj Gönder
Detaylı Bilgi Al
Daha fazla müşteri ve satış ister misiniz?

Sitenizin Google'da üst sırada olmasına yardımcı olabiliriz. Size özel stratejilerimizi öğrenmek için şimdi reklam uzmanınız ile bir görüşme başlatın.