En İyi Google Adwords / Ads Reklam Yönetimi

Google Reklam Yönetimi, sitenizin arama motoru aramalarında reklamlarının gösterilmesini sağlar.

Performans ve satış odaklı en iyi Google Reklam Yönetimini keşfetmeye hazır mısınız? En verimli Google Ads reklamlarınızı yayınlamanız için uzman ekibimiz size yardımcı olmaya hazır; Google reklam yönetiminizi sadece 400 TL’ye başlatabilirsiniz.

Google reklam yönetimi

Kusursuz Google Reklam Yönetimi İle Hedefinize Ulaşın

Google Reklamları uzmanlarımızdan oluşan ekibimiz tarafından analiz edilir.


Google Adwords Reklamlarınızı Yönetin

Google reklamlarınızın uzman google reklam yönetimi ekibi ile kademeli performans artışını izleyin.


Her Zaman Daha Az Harcayın

Her kuruşta daha fazla tıklama kazanmaya başlayın.


Reklam Performansı Kazanın

Google reklamlarınızın performansını artırın.

Google Reklam Yönetimi; Doğru yerde, doğru zamanda ve doğru platformda Google reklamlarınızı yönetmenize yardımcı olur. Google’da reklam yayınlamanızın ardından yalnızca tıklamalar üzerinden sitenizi ziyaret edenler için ödeme yaparsınız.

Google Ads reklamlari

Google Adwords Reklam Yönetimi Nedir?

Google Adwords reklam yönetimi, yeni müşterilere ulaşmanızı, web sitenize ziyaretçi çekmenizi veya Türkiye'nin dilediğiniz lokasyonunda markanızın bilinirliğini artırmanızı kolaylaştırır.

Ads yönetimi ikon

Google'a Reklam Bakiyenizi Güvenle Aktarın

Sadece Google'ın kendi panelini kullanıyoruz. 3. parti paneller ve yazılımlara ihtiyaç duymadan şeffaf bir Google Ads reklam yönetimi sergiliyoruz.

Dilediğiniz An Reklamınızı Durdurun

Google Reklam Yönetimini herhangi bir taahhüt şartı olmadan gerçekleştirin.

Google Reklamlarınızı Yönetin

Size ait olan Google reklam panelinizden reklamlarınızın gelişimini gözlemleyin.

Satışları Artırın

Web sitesinden satın alma sayılarını ve form üzerinden gelen dönüşümlerin günlük, haftalık ve aylık olarak artmasını sağlayın. UX ve Web Sitesi önerileri ile en iyi sonuçları elde edin.

Maliyetleri Düşürün

En iyi teklif stratejisi ve kampanya türleri ile sonuç ve satış odaklı reklam verin.

Yeni Müşteriler Kazanın​

Etkili hedefleme ile yeni müşteriler edinin. Ürün ve hizmetlerinize talepleri artırın.

Ayrıntılı Ölçümleyin

Google reklam kampanyalarınızı günlük satış/dönüşüm hedefi ile optimize edin. Google reklamlarınızı ölçümlenen tıklama ve performans veri ile en iyi duruma getirin.

Google Reklam Tıklamaları

Yeniden Pazarlamayı Deneyin

Yeniden pazarlama kampanyaları ile Google reklamlarınızı satın alma davranışı gerçekleştirmeyen kullanıcılarınıza tekrar gösterin.​

  Google Ads Reklam Yönetimine Yenilikçi Bakış Açısı.

Google’a dakikalar içinde reklam verin ve sizi aradıklarında görünür olun:

Google Reklam Yönetimi Ajansımızın gerçekleştirdiği Rakip Analizi ve Kapsamlı Ort. TBM optimizasyonu sayesinde rakiplerinizin her zaman bir adım önünde olun. Web sitenizi Dünya’nın en popüler arama motoru Google’da ön plana çıkarın.

Yüksek Google Reklam Performansı:

Kazancınızı ve dönüşüm oranlarını artırmanız için gereken tüm dijital pazarlama enstrümanları uzman ekibimiz tarafından kullanılır.

Google Reklam Pozisyonu Kontrolü:

Sizin yerinize sürekli reklamlarınızı kontrol ederiz. Google Reklamları vermeden önce uzman ekibimiz sizi yapılması gereken çalışmalar konusunda yönlendirir. Herhangi bir sorun ve bütçe probleminde anında müdahale ederiz. Sizi dinler, çözüm üretiriz.

Google ads reklam yönetimi


Reklam Bütçesi Belirleme

Aylık reklam bilançosu ve hedef kelimelerin tavan TBM oranı.


Ülke ve Lokasyon Seçimi

Ülkeniz ve reklam yayınlanmak istenilen spesifik bölgeler.


Reklam Türleri

Yayınlanması planlanan arama ağı, alışveriş reklamları, görüntülü reklam, video reklamları.


Anahtar Kelimeler

Reklam anahtar kelimeleri ve negatif anahtar kelimeler.


Reklam Optimizasyonu

Sürekli gerçekleşen rutin reklam ve TBM optimizasyonları.


Hızlı Teknik Destek

Bize Telefon ve WhatApp yolu ile hemen ulaşabilirsiniz.

Google Ads Reklam Yönetimi Ekip Lideri

Google reklam ekibi lideriniz reklamlarınızın geliştirilmesi ve verimlilik için çalışmalarınızın en iyi koordinasyonunu sağlar.

Emre BARTIN

Emre BARTIN

Google Reklam Yöneticisi

Google Ads Reklam Yönetimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Muhtemelen bize Google reklam yönetimi, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve dijital performans ajansının ne olduğu hakkında sorabileceğiniz birçok soruyu tek bir alanda listeledik. İncelemeden geçmeyin.

İnternet reklamcılığı ve Google reklam firmaları akılcı çözümler geliştirerek müşterilerine en iyi ve güvenli çözümleri bir araya getirir; Google reklam yönetimi ile verilen Google Reklamları diğer internet reklam kanallarına kıyasla ölçümü kolay ve direkt satış odaklıdır. Google Reklamcılığı alanında iddialı işler çıkartan bizim gibi Google reklam ajansları ise, sizin ticari büyümeniz için gerekli tüm işlemleri sunar, süreci takip eder ve geliştirir. En düşük tıklama başına maliyet dengesinin sağlanması için reklamınızı yöneten Google Reklam Uzmanınızın tecrübeli olması size artı bir değer katar. Ekibimiz konusunda ve sektöründe tecrübeli iş ortakları ve takım arkadaşları ile her geçen gün vizyonunu ve hedeflerini genişletmektedir.

Markanız için hazırlanan reklam kampanyalarında kampanya sürdürülebilirliği ve verimliliği sağlayan en önemli başlangıç kurallarından biri optimizasyonun etkili, yerinde ve zamanında yapılmasıdır. İşte bu noktada, Google reklam panelinizde gerçekleşen aylık ve haftalık veriler gelen dönüşler hakkında ipuçları verir, satış ve dönüşüm hedefli reklam stratejisi bazında A Planı etkili olmazsa hemen B Planına geçilir. Google Reklamlarınız yayınlamadan önce istediğiniz lokasyonu seçebilir ve demografik bilgiler sayesinde belirli bir hedef kitlenin karşısına çıkabilirsiniz. Google reklam şirketleri, Google reklam hizmetlerini müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar ile sürdürmektedir. Google Adwords Ajansları, teknolojinin de kullanımının artması ile birlikte her geçen gün şirketinizi teknolojiye empoze etmektedir. Firmamız 360 derece ve performans odaklı Google AdWords Yönetimi hizmetleri sunar. Google Adwords Reklamları, günümüzdeki söylenişi ile Google reklamlarınızın yayınlanmasından itibaren verimlilik ve rakip analizleri yaparak kampanyanız için düzenli olarak optimizasyonlar ve rutin negatif anahtar kelime eklemeleri gerçekleştirmektedir.

Bizimle çalışarak internet aracılığı ile web sitesi üzerinden gerçekleşen satışları artırabilir, Google Adwords reklamcılığını markanız için en etkili şekilde kullanabilirsiniz.

Neden Google Reklam Yönetimi Yaptırmalıyım?

 

Google reklam yönetimi konusunda internet reklam uzmanları, Google reklamcılığının etkisi üzerine araştırmalar yaptı, internet kullanıcılarının ve yeni jenerasyon mobil web reklamlarının durumunu değerlendirdi, yeni bakış açıları geliştirdi ve reklamların tasarım boyutu üzerine çeşitli araştırmalar gerçekleştirdi. Google reklamlarının ve afiş tasarımında animasyon hızıyla, gelişmelere paralel bazı çalışmalarda bile; Ziyaretçilerin görsel içeriğe tepkilerinin reklamları algılama ve değerlendirme süreçlerini şekillendirdiği konular incelendi. Google reklam yönetimi partneri olarak biz de bu araştırma örneklerinin yanı sıra, bu konuda yüzlerce araştırma yapmaktayız. Her an Google reklamcılığı üzerine yayınlanan güncel makaleleri Google Reklam Uzmanı ekibi olarak tam kadro takip etmekteyiz. Hepsini burada belirtmek mümkün olmadığından, birkaç önemli kaynaktan Blog’umuzda sürekli bahsetme imkanı buluyoruz. Sizler için yaptığımız bazı araştırmalarımız sonucunda İnternet Reklamları ile ilgili yakın zaman içerisinde her konuda yüzlerce araştırma yapılmıştır; İnternet reklamcılığını da akademisyenlerin tavsiyeleri bazında profesyonel olarak uzman ekibimizce uygulanmaya devam etmektedir. Google reklam yönetimi hizmeti sunan Perforjans, yıllardır Web’i ve özellikle de internet reklamcılığını araştırmaktadır. Google AdWords reklamlarının ne kadar etkili olduğunu görmek ve efektif reklam çalışmalarının markalara neler kazandırdığını anlamak için, küçük bir araştırma yapmak ve bilimsel verileri takip etmeniz yeterlidir.

İnternet reklamcılığının etkisinden satın alma sürecine, reklam biçimlerinden tasarım öğelerine kadar birçok araştırma son 20 yılda önemli bir akademik ilgi alanı haline gelmiştir. Bu ilginin her geçen gün arttığı yadsınamaz bir gerçektir. Google reklam ajanslarının çalışmaları, her yeni günde araştırmanın tazeliğini koruyan bilimsel bir deney alanı gibidir. Google reklam yönetimi, internetin bir reklam aracı olmasıyla aynı özelliklere sahiptir. Yakın geçmişimizde çok fazla araştırma olmasına rağmen, her gün yenilenen ve artan internet reklamcılığı türleri, bilgisayar programları gibi internet reklamcılığının güncellenmesi gerektiğini ortaya koymaktadır. Bu çalışma sayesinde internet reklamcılığına yepyeni bir bakış açısı kazandırmış, yeni formatları ortaya koymayı ve sınıflandırmayı amaçlamaktadır.

Bu yönüyle Google reklam yönetimi sürekli olarak değişiyor, gelişiyor ve büyüyor, bu da bizi diğer Google reklam yönetim ajanslarından farklı kılıyor. Hem geçmişin iletişim ve bilgi araçlarının yanı sıra kitaplar, dergiler, gazeteler, mektuplar, telefonlar, radyo ve televizyon gibi geleceğin iletişim ve bilgi araçları yerini, dijital pazarlamanın en önemli kanalı ve aracı olan Google reklamlarına bırakmıştır. Perforjans, tüzel kişi veya kurumların hesaplarını yöneten profesyonel bir ajanstır ve kurumsal firmalara Google reklam yönetimi hizmetleri sunmaktadır.

Google Reklam Yönetimi Nasıl Çalışır?
Google Ads hakkında temel bilgiler yeni başlayanlar için bile nispeten kolaydır. Tabii ki, birçok gelişmiş özellik var ve kazanan stratejiler geliştirmek, bazı insanların yıllardır mükemmelleştirdiği bir sanat formudur, ancak başlamak kolaydır. Bütçenizi de kontrol etmek kolaydır. Bu yüzden işletmenizin karşılayamayacağı binlerce lirayı harcamaktan korkmayın.

Anahtar kelimeler Google Reklamcılığının temelini oluşturur. Bunlar, hedef kitlenin çözüm ararken arayabileceği kelimelerdir. Google reklam kampanyası oluşturmanın ilk adımlarından biri, bu anahtar kelimelerin bir listesini oluşturmaktır. Örneğin, bir emlak şirketi “satılık evler” veya “İstanbul’da kiralık daireler” seçebilir. Ardından, reklamınız her tıklandığında (tıklama başına ödeme) ne kadar ödemek istediğinize ilişkin bir sınır belirleyebilirsiniz. Böylece, bütçeyi çok artırmadığınız için içiniz rahat olabilir. Ancak unutmayın, rakipleriniz aynı anahtar kelimelere teklif verir, bu nedenle teklifiniz ne kadar yüksek olursa, bunun yerine reklamınızı gösterme olasılıkları da o kadar artar.

Teklif tutarı, Google’ın belirli bir anahtar kelime aramasında hangi reklamın gösterileceğini belirlemek için kullandığı tek faktör değildir. Google’ın “Reklam Sıralaması” metriği, birinciliği kimin kazanacağını belirlemek için de kullanılır. Teklif tutarına ek olarak, Reklam Sıralaması, reklam içeriğinin arama içeriğine dayanır.

“Hemen Google Reklam Yönetimi ile reklamlarınızı internette yayınlayabilirsiniz.”

Google reklam yönetimi, firmanızın kazancını, ticari büyüme oranlarınızı ve potansiyel müşterilerinizi artırmanızı sağlar. Google Reklamları ve kampanya optimizasyonu sonrasında daha düşük maliyetler, azalan reklam harcamaları, daha çok tıklama, gösterim ve dönüşüm edinilmesi amaçlanır. İsteğe bağlı Yeniden Pazarlama, Görüntülü Reklam kanalı; Google Dinamik Reklam Ağı (GDN) kullanılarak hedef ve sonuç odaklı ile marka bilinirliğinize ve dönüşümlerinizi en düşük tekliflerle ve en az maliyetlerle değer katabilirsiniz.

Google, işletmelerin reklamlarının Google’ın Arama Motoru Sonuç Sayfalarında (SERP’ler) ve Google Görüntülü Reklam Ağı’nda gösterilmesi için ödeme yapmalarını sağlayan ücretsiz bir çevrimiçi reklamcılık platformudur. İşletmeler, bu hizmeti, kendilerine benzer ürünleri aradıklarında reklamlarını doğru kitlenin önüne çıkarmak için kullanabilir; bu, alakalı trafik çekmek ve bir şirketin web sitesine dönüşümleri artırmak için oldukça etkili bir yoldur. “Tıklama başına ödeme” reklamını duymuş olabilirsiniz. Google Reklamları (AdWords) bu şekilde çalışır. Bir kullanıcı reklamınızı her tıkladığında ücret ödersiniz.

Google reklamları, SEO’nun (Arama Motoru Optimizasyonu) aksine, PPC anlamına gelir ve hızlı sonuçlar verme potansiyeline sahiptir. İyi optimize edilmiş reklamlar, SERP’lerde organik (ücretsiz) arama sonuçlarının üzerinde hızlı bir şekilde görünebilir ve bu da işletmelerin yoğun trafik almasına yardımcı olur. Google (ücretli) reklamları, URL’nin yanında küçük bir “reklam” etiketi ile işaretlenir.

Google reklam yönetimi ekibi yardımı ile reklam vermek düşünüldüğünde herkese zor ve imkansız gibi gelebilir ancak çok kolaydır. Yalnızca burada dikkat edilmesi gerekenler sektör rekabeti, sektörü dönüşümü ve web sitesidir. Google, dünyanın en popüler arama motorudur. Arama pazar payının % 70’inden fazlasına sahiptir ve mobil trafiğin neredeyse % 85’ini oluşturur. İşletmeniz şu anda Google’da reklam yayınlamıyorsa, yüzlerce önemli potansiyel müşteriyi kaçırmış olabilirsiniz. Henüz bir Google (eski adıyla Google Adwords) hesabınız yoksa, nasıl hesap oluşturacağınızı öğrenmek için Perforjans’a ulaşabilirsiniz.

Perforjans’da, Google’a reklam vermek ve işinizi büyütmeye başlamak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri size sağlıyoruz. Temel bilgileri ele alıyoruz ve şirketinizin web sitesine daha fazla trafik çekmek için Google reklamlarının nasıl kullanılacağını size blog yazılarımızla ve iletişim kanallarımız ile aktarıyoruz. Marka bilinirliğini artırmak ve çoğu işletmeden elde edilen dönüşümleri artırmak istiyorsanız, web sitenize gelen alakalı trafik miktarını artırmanız her zaman çok önemlidir.

Perforjans Ücretli Arama ekibi, Google reklam yönetiminde uzmandır. Google reklam kampanyanızı ücretsiz inceleyin ve sitenize nasıl daha fazla trafik çekebileceğinizi öğrenin.

Google Reklam Yönetiminin Avantajları Nelerdir?

Kampanyaları kolayca kontrol edin ve ölçün. Google reklam ajansları, reklamverenlerin kampanyalarını etkili bir şekilde yönetmesine ve değerlendirmesine olanak tanıyan birçok veri sağlar. Reklamınızı kimlerin tıkladığını, en iyi sonuçları sağlayan anahtar kelimeleri, bir reklamın kaç potansiyel müşteri oluşturduğunu ve her olası satışın maliyetini görebilirsiniz. Bu bilgilerle donanmış reklamverenler, düşük performans gösteren kampanyaları hızlı bir şekilde sonlandırabilir veya değiştirebilir ve harika sonuçlar verenlerin bütçesini artırabilir. Google Reklam hesabınızı Google Analytics’e bağlamak, reklam harcamalarına rehberlik etmek için kullanılabilecek başka bir avantaj katar.

Hızlı sonuçlar almak için Google reklamları birebir çözümdür. Ücretli reklamlar, SEO’dan çok daha hızlı sonuçlar verir ve daha çok tıklanabilir. Organik arama sonuçlarında (SEO) ile iyi bir konum elde etmek yıllar alabilirken, PPC (Google Reklam) kampanyaları reklamınızı neredeyse zirveye taşıyabilir. Çünkü, internet kullanıcılarının % 75’i Google arama sonuçlarının ilk sayfasını hiç görmüyor ve SERP’nin üst kısmında görünen bir reklam en iyi görünürlüğü sağlıyor. Google Reklamlarında, neyin işe yarayıp neyin yaramadığını görmenizi kolaylaştırır; Böylece reklamveren olarak en iyi sonuçları almak için Adwords reklamlarını ve kampanyalarınızı hızlı bir şekilde optimize etmenizi sağlayacaktır.

Yeniden pazarlama özellikleri. Reklamları daha önce web sitenizi ziyaret etmiş ve ürün veya hizmetinizle ilgilenen kullanıcıları hedeflemek harika olmaz mıydı? Google reklamları tam da bunu yapmanızı sağlar. Yeniden pazarlama, reklamverenlerin daha sonra Google Görüntülü Reklam Ağı’ndaki sitelere ulaştıklarında veya anahtar terimleri aradıklarında web sitelerinde anahtar sayfaları ziyaret eden kullanıcılara reklam sunmalarına olanak tanır. İlgili bir kitleye reklam göstererek, tıklama oranı (TO) önemli ölçüde artar ve web sitenize yönlendirir.

Marka bilinirliğini artırın. Küresel olarak 2 milyondan fazla web sitesine, videoya ve uygulamaya ulaşan Google Video internet kullanıcılarının% 90’ından fazlasını oluşturuyor. Bu, reklamverenlerin marka bilinirliğini artırmak için harika olan Google reklam aracılığıyla geniş bir kitleye ulaşabileceği anlamına gelir. Reklamlar, alakalı ürün veya hizmetleri ararken doğru kişilere doğru zamanda odaklanır.

En büyük rakiplerinizi yenin. “Hedef geçiş teklifi”, reklamınızın rakiplerin yerine sunulmasını sağlamak için oldukça etkili bir stratejidir. Google reklam paneli raporları, başka bir web sitesinin sizi Google’da düzenli olarak geride bırakıp bırakmadığını görmeyi kolaylaştırır. Hedef geçişi otomatik teklifini ayarlamak, Google Reklamları, reklamlarınızı belirtilen başka bir alan adından daha iyi olması için tekliflerinizi artırmasına veya azaltmasına olanak tanır. Reklamınız bir süre sonra sonra 1. sırada olan rakibinizin üstünde görünmeye başlayacaktır.

İnternete Reklam Vermenin Maliyeti Nedir?

Yurtdışını örnek verecek olursak, İngiltere’de ortalama tıklama başına maliyet 0,66 ABD Doları ile 1,32 ABD Doları arasındadır. Bununla birlikte, Google reklamlarının maliyeti çeşitli faktörlere bağlıdır ve işletmelerden işletmeye önemli ölçüde değişebilir. İyi haber şu ki, teklif sınırları belirleyerek ne kadar harcadığınızı kolayca kontrol edebilirsiniz. Platformun nasıl çalıştığını ve şirketiniz için hangi kampanyaların en başarılı olduğunu anladıktan sonra, ne zaman ve daha fazla zaman harcayacağınız konusunda eğitimli bir karar verebilirsiniz. Google’a reklam vermenin maliyeti şunlara bağlı olacaktır:

 • Seçilen anahtar kelimeler. Çok rekabetçi pazarlarda, en popüler anahtar kelimelerin TBM’si yüksektir. Örneğin, “Satılık araba” ortalama şu anda Türkiye’deki en pahalı anahtar kelimedir.
  En yüksek teklifin. Bu, tıklama başına ödemek istediğiniz en yüksek tutardır ve Google’a reklam verirken anahtar kelime teklifinizin TBM’sini belirlerken bunu dikkate alır.
 • Kalite puanınız. Google, reklamlarınızdaki metne ve insanları yönlendirdiği açılış sayfasına bakar ve sağlanan kullanıcı deneyimine bağlı olarak 1-10 kalite puanı verir. Kullanıcıyla ilgili daha kaliteli reklamlar daha düşük bir TBM alır.
 • Rakiplerin reklam sıralaması. Bu metrik, bir reklamın konumunu belirlemek için kullanılır. Bir reklam, gösterilmeye uygun olduğunda dalgalanabilmesi için yeniden hesaplanır. TBM’yi yükseltebileceğinizle aynı anahtar kelime için reklam sıralaması yüksek olan reklamverenlerden daha üst sırada olmalısınız.
 • Tıklama başına maliyeti düşürmenin en iyi yolu, alakalı kitleleri hedefleyerek reklamlarınızı iyileştirmek ve kalite puanınızı yükseltmektir. Perforjans ile Google’a reklam verdiğinizde Google reklam hesabınızın verimliliği hızlı bir şekilde yükselir.

2020’de dijital performans markalar için her zamankinden daha önemli. Müşteriler için, ajansların teknolojisi ve pazarlama teknikleri daha karmaşık hale geldikçe, bir dijital performans ajansı ile çalışma gerçeği ortaya çıkıyor.

Dijital Performans ve tasarım ajansı işleten firmalar hem yakın hem de uzun vadede markalar için çevrimiçi büyümeyi hedeflemektedir.

Dijital Performans Nedir?

Dijital Performans Pazarlama, belirli bir işlemi gerçekleştirmeye odaklanan çevrimiçi pazarlama ve reklamcılık programlarını ifade eden kapsamlı bir terimdir; satış, potansiyel satış veya tıklama gibi kriterler bulunur. Bazı dijital performans ajansları, her olası satış için bir komisyon veya yönlendirme ücreti alırken, diğerleri (Upgrow gibi) medya harcama modelinin geleneksel bir yüzdesini alır, ancak yine de dönüşüm hedefine odaklanırlar.

Biz de Perforjans olarak, Dijital pazarlama kanalının ilişkilendirilebilir bir dönüşüm etkinliği varsa, bu performans pazarlamasını dikkate alırız. Arama motoru pazarlaması veya Google Ads, bağlı kuruluş ağlarını, sosyal medya pazarlamasını, ücretli içerik pazarlama reklamlarını ve performans çevrimiçi pazarlama kanalları için diğer ücretli türleri içerebilir.

Dijital Performans Pazarlama Hizmetleri şunlardır;

 • Web sitesi tasarımı, yeni nesil mobil uyumlu ve seo alt yapısı ile güçlendirilmiş e-ticaret ve kurumsal web siteleri oluşturma uygulamalarıdır.
 • Arama motoru pazarlaması: Sıkça kullanılan adıy ile Google Ads – Doğru hedeflemeyle, arama motoru pazarlaması ölçülen bir yatırım getirisi (YG) ile olağanüstü sonuçlar üretebilir.
 • Sosyal medya pazarlaması: Sosyal medyayı iş için kullanmanın birçok yolu vardır. Bir performans pazarlama ajansı olarak, dönüşüm sağlamak için doğru fırsatları bulmak çok önemlidir.
 • SEO: İnsanların Google’da aradığı soruları yanıtlamak için kapsamlı, doğrudan ve ilgi çekici içerik oluşturmak organik sayfa trafiği için hayati önem taşır.
  Performans Pazarlaması Neden Önemli?
  Analitikler ve ilişkilendirme, gelişmiş markalar için giderek daha fazla sunulmaktadır. YG elde etmek pazarlama bütçeleri ve kanalları için giderek daha fazla önem kazanmaktadır. Bu nedenle, marka pazarlama yöneticilerinin gerçek sonuçları raporlayabilmeleri ve kullandıkları trafik ve satışlar için kredi alabilmeleri için sonuç sağlama konusunda uzmanlaşmış bir ajans ile çalışmak gerekir.
 • E-ticaret ve B2B markaları, satışları dönüştürürken veya e-posta pazarlama potansiyelleri yakalama formu aracılığıyla potansiyel müşterilerin bir listesini oluşturmaya çalışırken, potansiyel satış başına maliyet veya YG hedeflerinde çalışanlar bu programı daha verimli hale getirebilir, fazlalaştırabilir ve ölçeklendirebilir.

Bir Dijital Performans Ajansında Müşteriler Hangi Özellikleri Arar?

İş ortaklığı yapmak için bir dijital performans ajansı ararken, göz önünde bulundurulması gereken birkaç kriter vardır;

 • Çok Kanallı Uzmanlık: İster bağlı arama motoru pazarlama, ister arama motoru optimizasyonu, yüksek dönüşüm web tasarımı veya ücretli reklam olsun, şirketler genellikle trafik, potansiyel satış veya satış anlamında sonuçlar almak için ajanslara güvenir. Dijital pazarlama stratejisi ve yönetim performansı konusunda bütünsel bir geçmişe sahip olmak, seçtiğiniz ajans için önemli bir husustur. Bu hususta tam dijital performans ve pazarlama yönetimi için en önemli faktörlerden biridir.
 • Marka Koruyuculuk: Hızlı sonuç almak için marka imajından ödün verilmemelidir. Gerçek bir dijital performans ajansı markanızı ve hedef kitlenizi anlar, size kapsamlı öneriler ve tavsiyeler verir. 
  Öneriler: Hiçbir dijital pazarlama ve performans ajansı her şeyi iyi yapamaz. Uzmanlaştığı alanlarda daha verimli hizmet sunarlar. Bu alanlardan bazıları; Web geliştirme veya UX’dir. Bunun için büyük rehberliğe ihtiyacınız olduğunda, sizi diğer ajanslara ve danışmanlara ile görüştürebilecek şeffaf bir ajans ile de çalışıyor olmanız gerekir.
 • Stratejik Bakış Açısı: Müşterilerinin tüm hesaplarını AdWords arayüzünün aynı veya ötesinde ele alarak fırsatları stratejik olarak belirleyecek bir ajansla çalışmak ister misiniz? İyi bir dijital performans ajansı, açılış sayfası dönüşüm iyileştirmeleri konusunda tavsiyeler iletir, çeşitli öngörülerde bulunur ve hacminizi tamamlayarak artırmak için yeni çözüm yollarına sizi yönlendirir.
 • Müşteri-Ekip İlişkisi: Ekip üyesi başına sınırlı sayıda hesabı yöneten bir ajans seçmek iyi bir fikirdir. İndirimli bir oranda bile 14 Google reklam hesabını yöneten bir hesap yöneticisi ile çalışmak istemezsiniz. Öte yandan, bir hesap yöneticisinin sadece ortalama 8 google ads reklam hesabı varsa, o zaman reklam optimizasyonuna daha fazla zaman ayırılacağından çok daha verimli sonuçlar ortaya çıkabilir.

Google reklam yönetimi ile markanızın potansiyelini keşfetmeye hazır mısınız?

Google'a Reklam Ver
Google'a Reklam Vermeye Başlayın
Daha fazla müşteri ve satış ister misiniz?

Sitenizin Google'da üst sırada olmasına yardımcı olabiliriz. Size özel stratejilerimizi öğrenmek için şimdi reklam uzmanınız ile bir görüşme başlatın.