SEO

Güçlü ve Otoriter Güncel Backlinkler Nasıl Bulunur?

Majestic ve Ahrefs siteleri de son linkleriyle birlikte link inşaası profilini gösteriyor fakat premium üyeliğe sahip olmadan bir fikir sahibi olmamızı sağlayamıyor. Dolayısıyla backlink analiz aracı sitelerinden ücretli üyelik alacak maddi gücümüz yoksa bu durumda farklı arayışlar içerisine girmemiz gerekir, fakat çok kolay bir çözümü var.


Çözümün adı “MonitorBacklinks”

MonitorBacklinks sitesinde backlinklerini merak ettiğiniz sitenin adresini yazıp sorgulama yapıldığında size sadece otoriter, güçlü ve son referans bağlantıları gösteriyor.

Avantajları:

  • Güncel backlink veri tabanı olması ve sürekli güncel kalması.
  • En güçlü ve son linklerinizi görüp tespitini yapabilirsiniz.
  • Dışarıda hacklink olup olmadığını ücretsiz tespit edebilirsiniz.
  • Yeni hacklinklerin eklenip eklenmediğini kontrol edebilirsiniz.
  • Anti SEO saldırılarını görme ihtimaliniz vardır.
  • Majestic’in ve çeşitli SEO metriklerini göstermekle birlikte, c-class iplerden sitenize gelen referans linkleri gösterir.
  • Ayrıca sitenize gelen referans linkleri zararlı ve yararlı olarak ikiye ayırıp filtreleyen backlink yardımcısı fonksiyonları da mevcuttur.

Sorgulama yaptığınızda karşınıza çıkan ekranın önizlemesi:

10 olan backlink gösterim sayısını ücretli üyelik alarak artırabilirsiniz, Monitorbacklinks’in çoğu backlink analizinizde değişilmez aracınız olacağına emin olabilirsiniz.

Monitorbacklinks aracı bir web sitesinin link profilini veya link inşaası profilini tespit etmemizde azda olsa bir fikir verebilir. Tamamen fikir sahibi olmak için ranksignals ve diğer araçların kullanılması gerekebilir.

Author

perforjans

Google'a Reklam Ver
Google'a Reklam Vermeye Başlayın
Daha fazla müşteri ve satış ister misiniz?

Sitenizin Google'da üst sırada olmasına yardımcı olabiliriz. Size özel stratejilerimizi öğrenmek için şimdi reklam uzmanınız ile bir görüşme başlatın.