SEO

SEO Hosting Ne İşe Yarar? SEO Hosting Etkisi Nedir?

SEO Hosting, tek ip numarası üzerinde ve tek sunucu içerisinde web sitelerini barındıran web sağlayıcılarının sunduğu hizmete verilen isimdir. A-Class, C-Class ve B-Class gibi sınıf özellikleri bulunur. A-Class en özeli ve en pahalı sunulan SEO hosting servisidir.


SEO Hosting servisini bu kadar önemli kılan nedir?

SEO Hosting tek ip adreslidir ve siteniz burada tek barındırılır. Normal hosting hizmetlerinde sağlayıcınızdaki diğer sitelerin Google’dan ceza veya uyarı alması, düşük kalitede içeriğe sahip olması ve düzenli olarak suistimal bağlantılar edinmesi sizi etkilemektedir. SEO hosting servisi ile bu sorun ortadan kalkıyor. Günümüzde çoğu büyük web siteleri tek ip adresi, tek sunucu üzerinde barındırılmaktadır.

SEO Hosting servisinin avantajları

  1. Web sitenizin daha hızlı indekslenmesi
  2. Web sitenizin anahtar kelimelerinde daha hızlı yükselmesi
  3. Web sitenizin daha hızlı açılması
  4. Web sitenizin diğer sitelere bağımlı kalmaması çünkü sağlayıcıda tek siz barınacaksınız
  5. Site içi iyileştirmelerden en fazla performansı alırsınız, link inşaasına, reklam ve trafik uygulamalarına daha az bağımlı kalabilirsiniz
  6. Web sitenizde daha az sorun yaşarsınız.

SEO Hosting hizmeti almak bu yüzden büyük önem teşkil etmektedir, eğer büyük bir projeye girişeceksineniz SEO Hosting hizmetini de göz önünde bulundurarak çalışmalarınızı ve planlarınızı yapmalısınız.

Son Güncelleme: 02.09.2016 – 14:52

Author

perforjans

Uzmana Mesaj Gönder
Detaylı Bilgi Al
Daha fazla müşteri ve satış ister misiniz?

Sitenizin Google'da üst sırada olmasına yardımcı olabiliriz. Size özel stratejilerimizi öğrenmek için şimdi reklam uzmanınız ile bir görüşme başlatın.