SEO

SEO (Search Engine Optimization), Google arama motoru (SERP) sonuç sayfalarında web sitenizin yükselmesini sağlar. SEO ile organik trafiğinizi artırın.

SEO, (Search Engine Optimization), mevcut olan web sitesini İnternet üzerinde pazarlanması, arama motorları üzerinde bilinirliğini artırmak ve Arama motoru sonuç sayfalarında (SERP) sıralamalarını yükseltmek anlamına gelir.

Search Engine Optimization, SEO’nun Dünya’da kısaltılmış açılımıdır. Arama motorları için SEO uygulamaları bir web sitesinin daha kolay bir şekilde taranmasını sağlamak için yapılan teknik düzenlemelerdir. 

SEO, web sitesinin arama sonuçları (SERP) arama motoru sonuç sayfalarının sıralamalarında daha üst sıraya çıkması ve bununla birlikte site ziyaretçi sayısının artırılmasını kapsayan çalışmaların bir araya gelmesi ile oluşan organik arama sonuçlarında ticari büyüme ve marka bilinirliğini artırma çabalarının bütünüdür.

SEO, Yalnızca SEO yapmak değildir, SEO’yu bütünsel olarak ele almaktır. Bütünsel SEO bakış açısı, “Holistik SEO” olarak adlandırılır. SEO, İngilizcede web optimizasyonu ile ilgili, “S”earch – “E”ngine – “O”ptimization kelimesinin baş harflerinden oluşan kısaltılmış bir terimdir. Türkçe tanımı ise Arama Motoru Optimizasyonudur. Türkiye’de sıkça kullanılan SEO’nun tanımı, Arama Motoru Optimizasyonu (Search Engine Optimization), hem bir hizmet dalı hem de sürekli güncellenen profesyonel bir uzmanlık alanıdır. SEO, uzun vadeli fakat markalar için rutin ve düzenli şekilde gerçekleştirilmesi gereken optimizasyon işleminin çalışma sürecidir.

Arama Motoru Optimizasyonu, web sayfalarının arama sonuçlarında öne çıkmasını, daha kolay bulunmasını ve internet kullanıcılarına faydalı sonuçların sunulması amacıyla yapılmaktadır. Arama sonuçlarını kirletmeden seçilen anahtar kelimeler ile optimize edilmiş web siteleri ulaşılabilir olur ve önceki dönemlerden daha sık ziyaret edilir duruma gelir. Arama motoru optimizasyonu, yani SEO ile hedeflenen aslında web sitesinin değerini artırarak Google’da daha üst sıralara çıkmasını sağlamaktır.

Arama motorlarında kalıcı yükselebilmek için Google Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarına ihtiyaç vardır. Gerekli tüm SEO optimizasyonu işlemleri, analiz, inceleme ve planlama sonrasında uygulanır. Böylece, arama motorlarında sitelerin veya sayfaların böylece üst sıralara çıkmasını hedeflemiş olup, SEO çalışmaları sonucunda sıralamalar yükselir.

SEO'ya neden ihtiyacınız var?

Arama Motoru SEO Faktörleri

 

 • Yukarıdaki SEO, (Arama Motoru Optimizasyonu) kriterlerine uyum sağlanması için SEO çalışmaları her ay düzenli olarak yapılmalıdır.

Gerçek Rakamlarla Çalışan Veri Odaklı SEO Ajansı

Neden Perforjans SEO?
Öncesi Sonrası
SEO SEO

15,250

170,129

Yıllık Organik Trafik SEO

205

18,423

Yükselen Anahtar Kelime Sayısı SEO

120

457

İlk Sayfadaki Anahtar Kelime Sayısı SEO
+
SEO Müşterisi
+
Toplam SEO Çalışması
+
SEO Uzmanı
+
Yıllık SEO Uzmanlığı

SEO Referanslarımız

SEO Analizi Şimdi Ücretsiz

SEO Süreçleri

Yapılacaklar Listemiz ve Arama Motoru Optimizasyonu Başlangıcı

SEO, İnternetten Kazancınızı Artırır.​

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), doğal şekilde “Organik SEO” kuralları kapsamında yapılmalıdır. Çünkü, bu site optimizasyon çalışmaları, markanız için çok hassas ve kullanmanız gereken en önemli stratejik pazarlama hamlesidir.

Ancak, SEO, sadece Google için yapılmaz. Diğer arama motorlarının ve Google’ın reklamsız arama sonuçlarında web sitelerinin üst sırada olması için de SEO yapılır. SEO, işinizi büyüten ve aynı zamanda ticari başarınızı geliştiren bir dijital pazarlama yatırımıdır.

Herhangi bir olası ürün satın alma işlemi veya pazarlama faaliyetinde şirketlerin, kurumların ve kobilerin bulunduğu e-ticaret, hizmet, sanayi ve özel sektörlerin web sitelerine sonuç odaklı ve sürdürülebilir optimizasyon çalışması yaptırabilmesi için profesyonel ajanslardan hizmet alabilirler.

Dijital kanallar üzerinden, şirketlerin ve markaların büyümesi Google üzerinden edinilen organik trafik ve arama motoru görünürlükleri ile mümkün olur.

Hep en iyisi için çalışan bir SEO Optimizasyon Partneri sayesinde web sitesinin eksikleri ve rakipleri analiz edilerek değerinin artırılması, Google’da ve pazar payı büyük olan arama motorlarında daha üst sırada yer alması, bu çalışmalar ile site trafik oranını artırmak amaçlanır.

Henüz bir pazarlama faaliyetinde bulunmamış ve tanınmayan bir marka olsanız da SEO hizmeti almanız, arama motoru üzerinden gelen ziyaretler ile marka bilinirliğinizi artırabilir, böylelikle, SEO çalışması ile web sitenizin ziyaretçileri reklamsız ikiye katlayabilirsiniz.

SEO Performansı Nasıl Artar?

SEO, site içi ve site dışı olmak üzere iki aşamadan oluşur. Arama motorlarında yükselme hedefli yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarına SEO denmektedir.

SEO şunlardan oluşur:

 • Web Site Denetimi
 • Rakip Site Analizi
 • SEO Optimizasyonu
 • Sıralama Yükselişi
 • Performans Artışı

SEO çalışmaları genel anlamda site içi ve site dışı SEO işlemlerinin uygulanması ile gerçekleşmektedir. Arama motorlarında üst sırada yer alabilmek için yapılan işlemlerin ve bu istekte bulunan müşterilerin düşüncelerinin tamamını içermektedir. Bu bağlamda SEO çalışmalarını yapmak site ziyaretçi sayısının her ay artmasını sağlayabilmek içindir.

Bir web sitesinin arama motorlarında yükselmesi için yapılan tüm iyileştirme ve SEO çalışmaları olarak tanımlanabilir. Arama motoru optimizasyonu ile amaçlanan ilk olarak web sitesinin Google Kalite Yönergelerine ve Kullanıcı Deneyimi (UX)’e uygunluğunu sağlamaktır.

SEO çalışması sonrası web siteleri arama motorlarının sıralama kriterlerini (Search Ranking Factors) kurallarını yerine getirip arama sonuçlarında yükselişe geçer. Detaylı bir optimizasyon çalışması yapılması durumunda bu arama motoru kriterlerine uyum sağlanır, sitenin genel puanı ve içeriklerinin en iyi duruma getirilmesi için kapsamlı işlemler yapılır.

Örneğin, Kullanıcılar ve ziyaretçiler için SEO yapmak, kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmak, sayfa performansını ve PageSpeed Insight puanlarını artırmak vb. Google arama motorunun web sitelerini daha kolay bir şekilde taraması için yapılan teknik SEO düzenlemelerini ve diğer birçok teknik konuyu içerir. Google için SEO yapmak ve arama niyetine uyum sağlanmaması SEO performansında düşüşe neden olacaktır.

Ayrıca sitemizin Blog’unda son yayınladığımız SEO Trendleri 2020 konusu da SEO çalışmalarının, Google arama motorunun yıllar süren değişimini ve RankBrain algoritmasının günümüzde nasıl çalıştığını, hangi sinyalleri dikkate aldığını anlamanıza yardımcı olabilir.

Kullanıcılar ve Ziyaretçiler İçin SEO Yapmak:

Kullanıcılar ve ziyaretçiler için yapılması mümkün olan SEO çalışmaları ise; İçerik okunabilirliği, kullanılabilirlik, kullanıcı deneyimi, tasarım ve kontrast uyumluluğu, yorum, etkileşim ve puanlama, arama niyeti ile oluşturulmuş özgün içerikler, güncel ve kullanıcı ihtiyacını karşılayan içerikler üretmek gibi sıralabilir.

Google İçin SEO Yapmak:

Google ve diğer arama motorları için yapılan SEO düzenlemelerinin bazıları şunlardır; Canonical etiketi, 404 sayfası, robots.txt dosyası, sitemap linki oluşturma, mobil uyumluluk kontrolü, SSL sertifikası, hosting performansı, Google Search Console üzerinde belirtilen kapsam hataları gibi arama motorları için yapılan uygulamalarıdır.

Derinlemesine gerçekleştirilen SEO planlaması yalnızca yüksek otoriteli backlinkler üzerine kurulmamakla birlikte, holistik SEO (Bütünsel SEO) olarak ele alınır.

Bölgesel (Lokal Optimizasyon) çalışmaları yaptırmanız durumunda Türkiye’nin en büyük illerinden İstanbul, Ankara, İzmir illerinde ilk sayfada olmanız yüksek bir olasılıktır.

Bir internet sitesinde arama motorları ve kullanıcı deneyimi için tüm analiz, iyileştirme ve optimizasyon çalışmaları SEO Yapmak olarak tanımlanabilir.

360 derece bir SEO yapılırken markalar ürün veya hizmetlerini tanıtmakta zorlanmadan potansiyel müşterilerine daha pratik ve en prestijli yoldan ulaşabilme ihtimali yükselir.

SEO hizmeti
Google SEO Ajansı

SEO, Ticari Büyümenizi Nasıl Hızlandırır?

SEO yapılan bir web sitesi, Google sıralamalarını yükseltebilir ve rakiplerinin önüne geçmek için arama motorları üzerinde 360 derece SEO hizmeti alarak bilinirliğini artırabilir. Google sıralamalarında kurumsal web sitelerinin en üst sırada yer alabilmesi için SEO’ya ihtiyacı bulunur.

SEO hizmeti, web sitenizden daha fazla ziyaretçi edinmeniz için sağlanan danışmanlık hizmetleridir. 

SEO Ajansı Perforjans Neler Yapar?

SEO Ajansı Perforjans, bütün optimizasyon çalışmalarını sizin yerinize yaparak arama motorlarındaki sıralamalarınızı yükselterek ticari kazancınızı kalıcı olarak artırır.

 • Sesli arama optimizasyonu
 • Anahtar kelime optimizasyonu
 • İçerik optimizasyonu
 • Hosting optimizasyonu
 • Mobil optimizasyonu
 • Lokal arama optimizasyonu
 • Link İnşası

Google tarama bütçesi optimizasyonu vb. çalışmaları web sitenizin Google’da yükselmesini sağlamak için düzenli bir şekilde uygular.

2020 SEO Tekniklerimiz

 1. Backlinkler
 2. Blog Optimizasyonu
 3. Anahtar Kelime Optimizasyonu
 4. Site Analizi
 5. Google Analytics
 6. Site İçi Optimizasyon
 7. Site Dışı Optimizasyon
 8. Teknik Optimizasyon
 9. İçerik Stratejisi
 10. Trafik Artırma
 11. Rakip Analizi
 12. Link İnşası
SEO teknikleri

Yeni Nesil SEO, (Arama Motoru Optimizasyonu) İle Zirveye Oynayın

Arama Motoru Faktörlerini Tersine Çevirin!
360 Derece SEO Optimizasyonu

Daha çok web sitesi trafiği, yeni müşteriler, bilinirlik ve görünürlük elde edin

SEO Uyumlu Web Tasarım

Web sitenizin ziyaretçilerinin hemen çıkma oranını site tasarımınız belirler

Yeniden Pazarlama Destekli Google Ads Reklamları

Anahtar kelimelerinizi seçin ve Google'ın üst kısmında bulunun

SEO çalışması
Link İnşası ve İçerik Pazarlama

Yüksek kaliteli makalelerinizi potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve hedef kitlenizin sitenizi ziyaret etmesi için kullanın

Yeniden Pazarlama Destekli Sosyal Medya Reklamları

En iyi performansa ve dönüşümü hedefleyen sosyal medya reklamları ile yeniden pazarlamanızı güçlendirin

Ayrıntılı Raporlama

SEO raporu ve yatırım getirisini mi öğrenmek istiyorsunuz? Çok kolay.

SEO Ajansı

En İyi Profesyonel SEO Hizmeti

En İyi SEO hizmetini alarak, site içi optimizasyon (dahili) ve dış site optimizasyonu (harici) çalışmalarının yapılması ile şirketinizin ticari olarak büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Kısa sürede Google’da ilk sayfada yer alabilirsiniz. Google’da web sitenizin bütün sayfalarının üst sıraya yükselmesini ve DA (Domain Authority), PA (Page Authority), TF (Trust Flow), CF (Citation Flow) ve Ahrefs UR (URL Rating) değerlerinin kalıcı olarak artmasını sağlayabilirsiniz.

SEO Hizmetinde Neler Yapıyoruz?

 • Kayıt işleminin ardından web sitemizin analiz aracı, web sitenizin web sitesi inşaası ve SEO sektörü standartlarıyla uyumlu olup olmadığı konusunda kısa bir rapor sunacak.
 • Ardından, kişisel hizmet yöneticiniz ve üst düzey uzmanımız birlikte çalışarak web sitenizin yapısı ve anlamsal içeriği konusunda kapsamlı semantik analizler yaparlar.
 • Uzmanlarımız düzeltilebilir hataların bir listesini oluştururken mühendisimiz de web sitenizin satış ve ziyaretçi trafiğini artıracak en uygun anahtar kelimelerin seçimini yapar.
 • Daha sonra web sitenizin hizmetindeki adımlarda dahil olmak üzere tam kapsamlı bir iç optimizasyona tabi tutulur.
 • Bu hizmet, web sitenizin içeriğiyle ilgili web kaynaklarına doğal bağlantıların yerleştirilmesini sağlar. Yerleştirilen linkler benzersiz içeriklerle birleştirilir – bu işlem en iyi sonuçlara ulaşmamızı sağlar. Perforjans, çeşitli konularda faaliyet gösteren 50.000′den fazla yüksek kaliteli partner web sitesine sahiptir. Siteler, alan adı süresi ve Google Trust Rank verilerine göre dikkatli bir şekilde seçilmektedir. Link inşaası şu oranlara göre aşamalı olarak gerçekleştirilmektedir. Link inşaası şu oranlara göre aşamalı olarak gerçekleştirilmektedir: .
  • % Anchor (Çapa) Linkler
  • % Anchor (Çapa) Dışı Linkler
  • % Marka Adı Linkleri
 • Kişisel hizmet yöneticiniz ilerlemelerinizi sürekli olarak kontrol eder ve her zaman danışmanlık hizmeti sunmaya ve sorularınızı cevaplamaya hazırdır. Ekibimizle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

ROI Hedefli SEO Hizmetini Deneyin

01
01
Google'da İlk Sayfaya Yükselin

SEO, En İyi Ziyaretçi Kanalıdır: Kullanıcılar sizi Google, diğer arama motorları, web siteleri veya sosyal medya kanalları aracılığı ile bulurlar. Size henüz ulaşamamış kitle ise arama motorlarında her gün rakiplerinizi ve diğer web sitelerini ziyaret etmektedir. Sizin önemli anahtar kelimelerde ilk sıralarda veya ilk sayfada yer almanız marka bilinirliğiniz ve güvenilirlik açısından olumlu bir sinyaldir.

02
02
Sitenizin Trafik Sayısını Artırın

SEO, Hatasız Optimize Edilmiş Bir Web Sitesi ve Dış Faktörleri Temsil Eder: Web sitenize yapılan optimizasyon çalışmaları ile sitenizin popüler arama motorlarında ve Google'da değeri artar. Değeri artan web siteniz, arama sonuçlarında daha sık gösterilmeye ve tıklama almaya başlar. SEO çalışmalarının içerisinde en kritik yapı taşı olan dış optimizasyon ve link inşası uygulamalarının desteğinden alınan etkiler anahtar kelimelerinizin ön sıralara yükselmesine yardımcı olur.

03
03
Gelen Tıklamaları ve Oturumları Analiz Edin

SEO, Ölçümlenen Dış Trafik ve İç Aktivitelerin Oluşmasıyla Güçlenir: Bizim tarafımızdan yapılan veya doğal olarak web sitenize gelen bağlantıların verilerilerini ve trafik oranlarınızı analiz ederiz. Ölçümlemelerimizi Google Analytics, Google Search Console, Yandex Webvisor gibi araçlar üzerinden tamamlamamızın ardından tespitlerimizi sizinle paylaşırız.

04
04
Organik Tıklamaların Satışa Dönüşmesini İzleyin

Google'dan gelen Ziyaretçi Trafiğininin Satışa Dönüşmesine Öncelik Verilir: Web siteniz Google tarafından size satış getirme potansiyeli yüksek olan hedef anahtar kelimelerde yükselmelidir. Optimizasyon çalışmaları boyunca sizi trafiği nasıl yönlendirip satışa dönüştürebileceğiniz konusunda bilgilendiririz.

SEO, geniş bir açıdan web siteleri için yapılan bütünsel iyileştirme çalışmalarını içerir. Trafiği az olan bir web sitesinin internet üzerinde varlığını sürdürmesi oldukça zor ve anlamsızdır. Web sitelerinin kuruluş amacı insanların ziyaret etmesini sağlamak içindir. 

Google, Yahoo, Yandex ve Bing vb. birçok arama motoru benzer mantık ile çalışır. Arama yapmak için arama motorunu kullanan internet kullanıcılarının yaptığı aramaları daha önce depolanan bilgileri tarayarak arama sorgularına en yakın sonuçları listelerler. 

SEO çalışmaları ile güçlendirilen web siteleri, arama motorlarında daha üst sırada konumlanabilir ve ilk sıralarda yer alan internet sitelerine kullanıcılar daha çok tıklarlar. site optimizasyon hizmeti, web sitelerinin Google arama sonuçlarında ilgili anahtar kelimelerde daha üst sıralara çıkmasını ve daha çok tıklama kazanmasına yardımcı olur.

Klişeleşmiş SEO Tekniklerini Bir Kenara Bırakın!

SEO çalışması yapılırken doğallık, etiklik ve marka bağlılığı ilkelerinden asla ödün verilmemelidir. Yalnızca ziyaretçi çekmek için site içerikleri oluşturulmamalı, anahtar kelime optimizasyonu içerik yayınlanmadan önce içeriğe eklenmemeli ve metin içerisinde giriş, gelişme, sonuç ilkesinin dışında ilgisiz yerleştirilen yazılar bulunmamalıdır. Tüm arama motorları, sadece Google sıralamalarında üst sırada yer almak için yazılmış içerikleri fark ederek bu yazıları arama sonuçlarının dışında bırakabilen gelişmiş ve sürekli güncellenen karmaşık algoritmalar da kullanmaktadır. Bu durum göz önüne alındığında, Google sıralamalarında üst sıralara çıkmak için yaptırdığınız amatör bir çalışmaların negatif etkileri Google’da sıralamalardan kaybolmanıza neden olabilmektedir.

SEO çalışmalarının kapsamı ikiye ayrılmaktadır. Bunlardan ilki Site içi SEO çalışmaları (Dahili optimizasyonu) diğeri ise Site dışı SEO çalışmaları (Harici optimizasyon) şeklindedir. Site içi çalışmalar, web sitesinin içerisindeki açılış sayfası, hemen çıkma oranı, duyuru panoları, reklam yerleşimleri ve blog gibi yazılar üzerinde gerçekleştirilen SEO uygulamaları olup doğru anahtar kelimelerin aranma düzeyi, arama rekabeti ve dönüşüm getirisine bağlı olarak seçilip optimize edilmesi işlemleridir. Site dışı çalışmalar ise sitenin popülarite değerini algoritmik olarak değiştiren SEO yöntemlerini içeren ve bu SEO metotlarını kullanarak Google sıralamasının yükselmesini hızlandıran çözümlerdir.

Vakit Kaybetmeden SEO Teklifi Alın!

Mükemmel Kurumsal SEO hizmetlerimiz, teknoloji çağında rakiplerinizin önüne geçmenizi ve gelecekte kalıcı sonuçlar edinmenize yardımcı olur. Optimizasyon çalışmaları, dijital reklamlara harcadığınız maliyetleri verimli hale getirir ve reklam harcamalarınızı düşürür. Böylece, dijital pazarlama operasyonlarınızda maksimum verimliliği elde etmiş olursunuz. Günümüz ve geleceğe güçlü bir SEO’nun güçlü etkisi ile hazırlanın. 

Aynı sektördeki rakiplerinizin uyguladığı tekniklere kıyasla Google, Bing, Yandex ve Yahoo arama sonuçlarında (SERP)’de rekabet makasını daraltın!

 • 33% CTR Artışı yakalayın. 
 • 20% Ziyaretçi artışı edinin. 
 • 136% ROI Yatırım Getirisi geri dönüşü elde edin.
SEO analizine dahil edilen ve incelenen edilen web sitelerinin hataları çoğunlukla aynı problemlerden kaynaklanır. Beklenenden az sayıda ziyaretçi edinen web sitelerinde yayınlanan yazıların henüz optimize edilmemiş olan yazılar olduğu bilinmektedir. Anahtar kelimeleri gereğinden fazla veya az sayıda seçmek bir hata olarak kabul edildiği gibi, aranma sayısı az yanlış anahtar kelimeleri seçilmesi de bir SEO hatalarına neden olur.
 

Profesyonel bir SEO ekibinin koordinasyonuyla doğru bir planlama ile yapılıp, sitenizin için en faydalı etkiyi almanıza yardım edecektir. En doğru şekilde planlanmış bir SEO, kullanıcı deneyimi kriterlerini web sitesinin kullanıcılarına bağlı olarak sorularına yararlı cevap alabilecekleri nitelikte ve her bir detaya dikkat ederek hazırlanan bir çalışmadır. Bu kriterlere uyum sağlayan web sitelerini ziyaret eden internet kullanıcıları artık aradıkları soruların ve ihtiyaçların çözümlerini Google SEO Çalışması yaptırarak bulacaklardır. Kullanıcılar arama yaparken benzer konularda sizin web sitenize ulaşabilecek ve sorusunun cevabını sizin sayfalarınızda araştıracaktır.

Sektörel rekabetin her geçen gün arttığı dijital mecraların ilk sırasında gelen ve yüzdelik dilimde en fazla paya sahip olan Google arama motoru için gerçekleştirilen optimizasyon çalışmaları sayesinde bireysel bir SEO danışmanından daha etkili sonuçlar alabilir ve web sitenizi en iyi anahtar kelimelerde üst sıraya yükseltebilirsiniz. Google arama sonuçlarında üst sırada görünür kalmak için site içi ve dışı çalışmaların kusursuz olarak yapılarak en iyi site yapısı kurgulamasının yapılması gerekir.

İnternet reklamları ve yeni jenerasyon dijital pazarlamanın gün geçtikçe önemli bir ihtiyacı haline gelen Arama Motoru Optimizasyonu, alanında uzman, eğitimli, deneyimli ve profesyonel SEO uzmanları, içerik yazarları ve yazılım uzmanları tarafından verilmektedir. Birçok kişi veya kurum bu hizmeti doğru bir şekilde veremediğinden yapılan çalışmalar verimsiz ve başarısız çalışmalar olarak sonuçsuz kalmaktadır. Bir ajansı ile çalışmadan önce hizmet almayı düşündüğünüz firmanın profesyonelliğinden en ufak bir şüpheniz olmamalıdır. En güvenilir güvenilirlik sinyalleri çalışmayı planladığınız ajansın profesyonel geçmişi ve güncel referanslarıdır.

Seo yapmadan Dünya’da eşi benzeri bulunmayan herhangi web sitesine sahip olmak akıllıca bir fikir değildir. İnsanlar sizi bulamıyorsa ziyaretçileriniz artmayacaktır. Bunun çözümü Google gibi bilinen arama motorları üzerinde güçlü sıralamalar ve kalıcı pozisyonlar elde etmektir. Bunu gerçekleştirmenin en iyi yolu arama motoru optimizasyonu diğer adı ile Organik Trafik kanalını uzun vadeli ve sürekli bir şekilde kullanmaktır. 

Başarılı web siteleri arama motorlarında üst sırada olan ve daha çok ziyaret edilen web siteleridir. Örneğin, SEO hizmeti alan bir şirket, kendi sektöründe rakiplerinin web siteleri ile kıyaslandığında bu sitelerden daha nitelikli ziyaretçi ve potansiyel müşteri çekecektir. Bunun sonucunda, firmanın marka bilinirliğini artırmasına yardımcı olacaktır.

Sayfalarınızın ziyaret edilme istatistiklerini Perforjans’dan destek alarak kolayca artırabilirsiniz ve hedeflediğiniz anahtar kelimelere özel optimizasyon işlemini uygulatarak sektörünüzde ön sıralarda firmanızın ulaşılabilir olmasını sağlayabilirsiniz. 

SEO yaptırmak için tereddütleriniz mi var?
Siz de web sitenizin öne çıkmasını istiyorsanız profesyonel, veri odaklı Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile tanışmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. 
 • Google’ın Arama Motoru Optimizasyonu Başlangıç Rehberi sayfasını inceleyebilirsiniz: https://support.google.com/webmasters/answer/35291?hl=tr

SEO, Google'da İlk Sayfaya Yükselmenizi Sağlar.

Google'a Reklam Ver
Google'a Reklam Vermeye Başlayın
Daha fazla müşteri ve satış ister misiniz?

Sitenizin Google'da üst sırada olmasına yardımcı olabiliriz. Size özel stratejilerimizi öğrenmek için şimdi reklam uzmanınız ile bir görüşme başlatın.